Kolejny etap rozbudowy centrum handlowo-rozrywkowego CITY POINT w Tychach

09.07.2012
    
W dniu 9 lipca 2012 r. spółka TUP Property otrzymała warunki zabudowy dla realizacji inwestycji polegającej na przebudowie i rozbudowie obiektu City Point zlokalizowanego przy ul. Jana Pawła II w Tychach. Tym samym miasto dało zielone światło dla rozbudowy inwestycji, która już wkrótce zmieni wizerunek centrum miasta tworząc wielofunkcyjną przestrzeń stworzoną dla i przy udziale lokalnej społecznościW wyniku pierwszego etapu planowanej modernizacji centrum powiększy się o około 2200 m2 powierzchni, która zostanie m.in. zagospodarowana przez nowe punkty usługowo-handlowe. Obecnie prowadzone są rozmowy z obecnymi i przyszłymi najemcami obiektu. Doradcą i instytucją odpowiedzialną za komercjalizację City Point jest firma Colliers (www.colliers.pl).

Obecnie obiekt składa się z czteropoziomowej galerii handlowej obiektu kina oraz części gastronomicznej i rekreacyjnej. To nowoczesny kompleks zlokalizowany w centrum miasta. Na powierzchni blisko 9000 m2 znajduje się ponad 20 sklepów i punktów usługowych znanych marek takich jak EMPIK, RESERVED, CCC, CROPP TOWN, HOUSE, VERO MODA, BIG STAR, FUNK’N’SOUL, BUTIK. W obiekcie działa 5 salowe nowoczesne kino NOVE KINO oraz sieciowe lokale gastronomiczne.

City Point od lat cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Tychów, dlatego naturalnym krokiem jest dalszy rozwój tego centrum, aby w pełni mogło zaspokoić wszystkie potrzeby lokalnej społeczności. Bardzo cieszymy się, że w naszych działaniach mamy wsparcie władz miasta, które popierają naszą wizję rozwoju centrum – mówi Katarzyna Kościelniakowska Dyrektor Handlowy TUP Property.

Obiekt jest własnością firmy TUP Property S.A. należącą do Grupy TUP, na czele której stoi giełdowa firma inwestycyjna TUP SA. Spółka tworzy i realizuje projekty inwestycyjne, dysponuje bankiem ziemi o przeznaczeniu deweloperskim oraz zarządza portfelem nieruchomości komercyjnych na wynajem, w tym budynków handlowych, centrów logistycznych, magazynów i obiektów biurowych. W ramach optymalizacji posiadanego portfela spółka prowadzi również krótkoterminowe projekty deweloperskie.

 

 

menu

Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji. X Zamknij