Multikino w City Point Tychy

22.02.2013
    

W dniu 22 lutego 2012 roku firma Multikino S.A. podpisała z TUP Property (spółką w 100% zależną od notowanej na GPW TUP S.A. ) umowę najmu powierzchni kinowej w centrum handlowo-rozrywkowym City Point Tychy. Umowa zawarta została na 10 lat z opcją przedłużenia o kolejne 5 lat.

Multikino w Tychach rozpocznie swoją działalność 15 marca br. Będzie to 28 kino sieci, a zarazem trzeci, po rybnickim i zabrzańskim, multipleks na terenie Górnego Śląska. Pięciosalowe kino, mogące pomieścić ponad 1200 widzów, zostanie wyposażone w cyfrowe projektory pozwalające na projekcje 3D oraz najnowocześniejszy system dźwiękowy.

„Doskonała frekwencja jaką odnotowała sieć Multikino w 2012 roku oraz bardzo pozytywne opinie na jego temat, które dotarły do nas z Zabrza oraz Rybnika były kluczowym czynnikiem przy wyborze kolejnego operatora multipleksu na terenie Galerii Handlowej City Point. Naszym zdaniem Multikino, które świadczy usługi na najwyższym poziomie, a jednocześnie poza tradycyjnym repertuarem oferuje widzom bogaty program alternatywny, zaspokoi wszelkie potrzeby naszych klientów i zachęci jeszcze większą liczbę mieszkańców Tychów do odwiedzenia naszego centrum handlowego – mówi Katarzyna Kościelniakowska, Dyrektor Handlowy TUP Property.

City Point jest jedyną galerią handlową w liczącym 130 tysięcy mieszkańców mieście Tychy. Powierzchnia obiektu wynosi prawie 9 000 m2, w tym około 40 % zajmuje kino. Właściciel obiektu firma TUP Property S.A. planuje rozbudowę City Point o kolejnych 1300 m2. W dniu 6 lutego 2013 roku firma otrzymała decyzję o warunkach zabudowy dla nowej części galerii. „TUP Property rozpoczął dalsze prace projektowe oraz zlecił międzynarodowej firmie specjalizującej się w doradztwie na rynku nieruchomości komercyjnych – Colliers International rozmowy z potencjalnymi najemcami. Naszym celem jest ciągły rozwój i poprawa jakości świadczonych przez nas usług.” – dodaje Dyrektor Kościelniakowska.

 

menu

Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji. X Zamknij