Powrót Modeny

21.10.2006
    

 Elegancka, klasyczna i doskonale uszyta – czyli taka jak zawsze… Tak wygląda najnowsza kolekcja płaszczy z metką Modena. Kolekcje tej marki powracają w tym sezonie do Poznania.W czwartek, 19 października Modena zaprezentowała swoją najnowszą, zimową kolekcję  płaszczy.

Wszystkie mają w sobie tę klasę, jakość i dyskretną elegancję, którą całe pokolenia kobiet ukochały w kreacjach Modeny. „Każda z klientek znajdzie w tej kolekcji coś dla siebie” – mówi szefowa marki Modena Joanna Klatkowska.

Kolekcja składa się z krótkich płaszczyków nawiązujących do mody lat sześćdziesiątych,  kurteczek z doskonałych wełen ciekawie łączonych ze sztucznym futerkiem w oryginalnych odcieniach i  klasycznych długich płaszczy zdobionych haftem. 

Płaszcze można kupić tylko w Poznaniu, w trzech sklepach Modeny: przy ulicy Jackowskiego, Placu Wielkopolskim i Świętym Marcinie, albo za pośrednictwem strony internetowej www.modena.pl. Wiosną na rynek trafi nowa, wiosenna kolekcja.

menu

Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji. X Zamknij