Pozwolenie na budowę

25.02.2010
    

Euroconstruction spółka zależna TUP S.A. opracowała nowoczesną technologię budowy domów wielorodzinnych w konstrukcji stalowej . Prace nad tym projektem miały na celu stworzenie produktu masowego, który odpowie na zapotrzebowanie gmin  w zakresie budownictwa komunalnego.

22 lutego 2010 roku TUP Property  firma pełniąca rolę inwestora w tym projekcie, otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę budynku przy ulicy Popularnej, który zgodnie z porozumieniem z Międzynarodowym Instytutem Żelaza i Stali ma mieć  charakter pokazowy. Spółka planuje sprzedaż mieszkań w tym budynku jednak oczekiwany zwrot z zaangażowanego w ten projekt kapitału oczekuje otrzymać dzięki masowej produkcji domów wielorodzinnych w nowej technologii. Euroconstruction jako właściciel technologii i producent poszukuje firmy budowlanej specjalizującej się w budownictwie mieszkaniowym zainteresowanej rozwojem projektu na skalę przemysłową.

menu

Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji. X Zamknij