Rusza budowa POPULARNEJ 38

30.08.2011
    
TUP PROPERTY podpisał umowę z firmą OMEX Construction Sp. z o.o. na generalne wykonawstwo wielorodzinnego projektu mieszkaniowego POPULARNA 38. Prace budowlane rozpoczną się w połowie września i potrwają około roku. Mieszkańcy wprowadzą się do budynku w I kwartale 2013 roku.Inwestycja składa się z 15 mieszkań usytuowanych na 3 kondygnacjach oraz krytego garażu naziemnego w parterze. Budynek powstaje przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Wyposażony będzie we wszystkie niezbędne instalacje takie jak: miejski wodociąg i kanalizację, kotłownię gazową oraz logotermy, pozwalające na ekonomiczne wykorzystanie instalacji grzewczej, trójfazowe zasilanie, okablowanie teletechniczne oraz videodomofony. Na elewacji od strony ulicy Popularnej zaprojektowano okna o podwyższonej izolacji akustycznej oraz ocieplenie wełną mineralną. Komfortową przestrzeń mieszkalną zapewni wysokość pomieszczeń – 2,90 m. Budynek będzie przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażony w windę, wózkarnię oraz zadaszony parking dla rowerów.

Popularna 38 to doskonały adres dla ludzi aktywnych, pragnących zamieszkać w kameralnej atmosferze, nie tracąc dostępu do infrastruktury miejskiej. Dobry układ komunikacyjny, a zwłaszcza powstająca obwodnica Warszawy oraz węzeł Łopuszańska zapewnią szybki dojazd tak samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej do centrum miasta, na dworzec, na lotnisko oraz na trasy wylotowe w kierunku Katowic, Krakowa, Poznania i Gdańska.

Omex spółka z o.o to firma działająca od 1998 roku, specjalizująca się w budowie obiektów w systemie „pod klucz”. Firma działa głównie na rynku Warszawy i okolic i specjalizuje się w realizacji inwestycji mieszkaniowych.

Przy wyborze generalnego wykonawcy kierowaliśmy się przede wszystkim doświadczeniem oraz wysoką jakością wykonania dotychczasowych inwestycji, ale także elastycznością przy dostosowaniu się do naszych wymagań.- mówi Katarzyna Kościelniakowska Dyrektor Handlowy TUP Property. Popularna 38 to bardzo dobry projekt, skierowany głównie do ludzi młodych, aktywnych zawodowo i ceniących sobie życie w przestrzeni miejskiej. Obserwujemy duże zainteresowanie tą inwestycją i jestem przekonana, że wiele osób będzie chciało zamieszkać pod tym adresem.

Równocześnie z podpisaniem umowy rozpoczęła się sprzedaż mieszkań.
Więcej informacji: www.popularna38.pl

 

 

menu

Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji. X Zamknij