Rusza nowy X-STORE, w planach 30 kolejnych.

11.03.2010
    

Ruszył nowy punkt X-Store w centrum biznesowym Park Postępu. Punkty X-Store należące do firmy kurierskiej X-PRESS COURIERS oferują oprócz nadawania przesyłek, możliwość nadawania i odbioru tradycyjnej poczty, odbioru zakupów dokonanych w sklepach internetowych oraz możliwość rejestracji działalności gospodarczej pod prestiżowym adresem w największych centrach biznesowych

X-PRESS COURIES  postawiła na intensywny rozwój swoich Punktów Obsługi Klienta tzw. X-STORE. Będzie to już 10 punkt X-press Couriers co stawia firmę na pierwszym miejscu wśród prywatnych operatorów pocztowych posiadających sklepy pocztowe. W najbliższych trzech latach spółka planuje dalsze inwestycje i otwarcie minimum 30 kolejnych punktów X-STORE w całej Polsce, w tym kilkanaście ma zostać stworzonych w oparciu o rozwój sieci franczyzy. Firma przeznaczy na tą inwestycję nawet do 5 000 000 PLN.

Dzięki tak kompleksowej ofercie i  rozwojowi naszej sieci punktów X-STORE budujemy przewagę konkurencyjną nad innymi firmami w branży logistyczno-kurierskiej. Już  w tej chwili jesteśmy     bardzo atrakcyjnym partnerem przede wszystkim dla sklepów internetowych, ale także dla firm zlokalizowanych w naszych biurowcach – mówi Adam Tomczak, Prezes X-PRESS COURIERS.

X-PRESS COURIERS  zajmuje się przewozami przesyłek w większych miastach, jest liderem w tym sektorze na rynku warszawskim. Większościowym, strategicznym udziałowcem X-PRESS COURIERS (ok. 65% udziałów) od 2008 r. jest firma inwestycyjna TUP, spółka notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

 

menu

Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji. X Zamknij