Siewierz – Jeziorna – oficjalnie otwarta – start sprzedaży

03.06.2014
    

W sobotę 31 maja 2014 otwarta została główna inwestycja Spółki ALTA – Siewierz- Jeziorna

Tego dnia nastąpiło otwarcie sprzedaży, odbył się pierwszy piknik rodzinny. Rozpoczęliśmy sprzedaż domów i mieszkań. Na klientów przygotowaliśmy ofertę sprzedaży 130 jednostek mieszkalnych (mieszkań i domów) oraz ofertę wynajmu mieszkań i lokali komercyjnych.
Pierwsi klienci mogli otrzymać rabat w wysokości 10.000zł.

Uroczystego otwarcia pierwszego fragmentu dzielnicy dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz – Zdzisław Banaś, oraz Prezes Alta S.A. Robert Moritz. Burmistrz posadził pierwsze drzewo na zielonym skwerze, a ks. proboszcz siewierskiej parafii Emil Ilków poświęcił inwestycję oraz miejsce w którym nasi projektanci zaplanowali w przyszłości kościół.

Goście mogli skorzystać z wielu atrakcji. Przede wszystkim mogli poczuć jak będzie się mieszkać w nowej dzielnicy, pograć w siatkówkę, pojeździć na rolkach po bezpiecznych ulicach, czy posiedzieć na zielonym skwerze.
Piknik był certyfikowanym zielonym wydarzeniem przygotowanym przez fundację Aeris Futuro. Można było obliczyć ślad klimatyczny oraz nauczyć się jak kreatywnie przetwarzać odpady. Wszyscy chętni mogli posadzić swoje drzewo w kwartale pokazowym.
Profesjonalny przewodnik oprowadzał po kwartale pokazowym i opowiadał o założeniach zrównoważonej urbanistyki.

Teraz, gdy fragment nowej dzielnicy jest już gotowy, można codziennie zaglądać do Biura Sprzedaży aby lepiej poznać Jeziorną, nową dzielnicę Siewierza. Dowiedz się więcej, przyjdź lub zadzwoń 536 000 536
Wybierz miejsce do zamieszkania
http://www.zamieszkajwsiewierzu.pl/

menu

Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji. X Zamknij