TUP w Centrum Zielna

29.12.2006
    

Po kilku miesiącach intensywnych poszukiwań TUP znalazł idealną przestrzeń, która zostanie nową siedzibą firmy. Poszukiwanie biura w centrum warszawy nie obyło się bez problemów. Właściciel nieruchomości przy ul. Emilii Plater, do której TUP miał wprowadzić się jeszcze w połowie 2006 roku, firma Prochem nie dotrzymał wcześniejszych ustaleń i TUP S.A. musiał poszukiwać nowego adresu.„Rozważaliśmy kilka propozycji.  Kluczowa była dla nas oczywiście lokalizacja, ale nie tylko. Biurowiec „Centrum Zielna” jest prawdziwym odkryciem.  Wybraliśmy go przede wszystkim ze względu na charakter tej nieruchomości. To doskonały  przykład skutecznej rewitalizacji”- tłumaczy Robert Moritz prezes TUP S.A. firmy, której misją jest właśnie rewitalizacja.

„Centrum Zielna” należy do Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej, która dokonała rewitalizacji tego pochodzącego z 1905 roku, budynku. Dzięki inicjatywie fundacji powstała unikalna przestrzeń biurowa w centrum Warszawy. Swoją siedzibę mają w „Centrum Zielna” między innymi: Międzynarodowy Fundusz Walutowy oraz Nicholson International CEE.  Firma TUP S.A. wprowadzi się na Zielną, do budynku Małej PASTY (budynku, w którym mieściła się pierwsza w warszawie centrala telefoniczna), już w pierwszym kwartale 2007 roku.

menu

Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji. X Zamknij