X-press Couriers konsoliduje branżę

22.09.2010
    

21 września 2010 roku firma X-press Couriers podpisała umowę o współpracy z firmą Koliber Express. Partnerstwo to jest kolejnym etapem wdrażania strategii konsolidacji na rynku przesyłek miejskich, którą X-press Couriers zainicjował w sierpniu bieżącego roku.

Należąca do notowanej na GPW spółki TUP S.A. firma X-Press Couriers jest liderem warszawskiego rynku przesyłek miejskich. Firma ta posiada sieć punktów obsługi klienta pod marką X-Store, za pośrednictwem których świadczy usługi kurierskie, pakowania, rejestracji firm, obsługi poczty. W sierpniu 2010 roku firma rozpoczęła konsolidację rynku poprzez strategiczne partnerstwa oraz planowane przejęcia w ramach branży.
Firma Koliber Express to koncesjonowana firma kurierska o stabilnej pozycji rynkowej działająca od 1999 roku. Od wielu lat współpracuje z najbardziej wymagającymi klientami, do których należą wiodące agencje reklamowe i studia filmowe. Umowa o współpracy pomiędzy podmiotami ma na celu połączenie wiedzy i doświadczenia obu firm, a także podnoszenie standardu świadczonych usług, oraz uzyskanie konkurencyjnej pozycji rynkowej. Dzięki porozumieniu klienci firmy Koliber Express uzyskają, na specjalnych warunkach, dostęp do szerokiej gamy produktów oferowanych w sieci X-Store oraz skorzystają z efektu synergii jaki niesie ze sobą współpraca obydwu Firm.
menu

Pliki cookies są używane do prawidłowego działania tej strony. Oznacza to, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Więcej informacji. X Zamknij